Bamboo bonus do 1200 PLN z Royal Panda

Od 1 do 5 lutego odbierz co miesięczny Bamboo bonus 30% do 1200 PLN za free w Royal Panda

2015-02-02 11:14 ROYAL PANDA BONUSY PROMOCJE
Tylko w Kasynie Royal Panda do 5 lutego, jak co miesiąc masz możliwość powiększenia swojego konta o dodatkowe 1200 PLN. Jeśli nie wierzysz, że to możliwe, to wypróbuj sam, a przekonasz się, jakie to proste! Kasyno Royal Panda oferuje swoim graczom możliwość wspaniałej zabawy i wygrywania dużych pieniędzy. W ofercie tego serwisu nie brakuje również licznych interesujących gier, atrakcji i bonusów. Jednym z nich jest gigantyczny reload bonus 30%, który wart jest nawet 1200 PLN.

Masz 30% więcej gotówki na grę w Royal Panda, które możesz spożytkować na dowolnie wybrane przez siebie gry. Z każdym początkiem miesiąca będziesz otrzymywał kolejny bamboo bonus. Tak jak odrastające pędy bambusa tak dodatkowy bonus będzie na Ciebie czekać.

Jak go otrzymać? Między pierwszym a piątym dniem każdego miesiąca zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty, wybierz reload bonus i dokończ proces składania depozytu. Pamiętaj, że możesz z niego skorzystać tylko jeden raz w danym miesiącu. Aby spełnić warunek obrotu otrzymanego bonusu musisz zagrać 35 razy i tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego.

Zarejestruj się w Kasynie Royal Panda - bonus to dodatkowe 100% do 1000 PLN całkowicie za free!!!

Reprezentacyjnym bonusem Kasyna Royal Panda jest oczywiście bonus powitalny. Dużą jego zaletą jest to, że każdy gracz może sam zdecydować o wysokości darmowej gotówki, jaką chce otrzymać. W zależności od tego czy gramy na niskich stawkach, bardziej dla zabawy czy też obstawiamy wysokie stawki, to i tak otrzymamy podwojenie wpłaty depozytu do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzymasz 10 darmowych obrotów.

Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a niezwłocznie do tej kwoty dołożone zostanie jeszcze raz tyle. Do tego dostaniesz w prezencie 30% do swojej wpłaty na początku miesiąca i uzbiera się całkiem spora gotówka na doskonałą zabawę no i zwiększy się szansę na wielkie wygrane. Jak wygrywać to tylko w Kasynie Royal Panda!

Oceń artykuł