Royal Panda: Bambo bonus do 1200 PLN

Za wpłatę między 1 a 5 kwietna w Kasynie Royal Panda otrzymasz dodatkowe 30% do 1200 PLN za darmo

2015-04-01 07:55 BONUSY PROMOCJE ROYAL PANDA
Dzięki hojności Kasyna Royal Panda masz okazję żeby zacząć kwiecień z reload bonusem 30% do 1200 PLN. Tylko w tym serwisie wszystko jest możliwe. Dostajesz o 30% więcej środków na zabawę, które możesz wykorzystać na każdej, dostępnej w tym serwisie grze.

Między 1 a 5 kwietnia zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz bamboo bonus i dokończ proces składania depozytu. Pamiętaj, że możesz z niego skorzystać tylko jeden raz w danym miesiącu. Aby spełnić warunek obrotu otrzymanego bonusu musisz zagrać 35 razy i tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego. Z każdym początkiem miesiąca będziesz otrzymywał kolejny bamboo bonus. Tak jak odrastające pędy bambusa tak dodatkowy bonus będzie na Ciebie czekać.

Odbierz bonus na start w Kasynie Royal Panda - 100% do 1000 PLN i 10 free spinów!

Reprezentacyjnym bonusem Kasyna Royal Panda jest oczywiście bonus powitalny. Dużą jego wygodą jest to, że każdy gracz może sam zdecydować o wysokości gratisowej gotówki, jaką chce otrzymać. W zależności od tego czy gramy na małych stawkach, bardziej dla zabawy czy też obstawiamy wysokie zakłady, to i tak otrzymamy podwojenie wpłaty depozytu do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzymasz 10 darmowych obrotów.

Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a niezwłocznie do tej kwoty dołożone zostanie jeszcze raz tyle. Do tego dostaniesz w prezencie 30% do swojej kolejnej wpłaty na początku miesiąca i uzbiera się całkiem niezła gotówka na wyborną zabawę. Przy okazji zwiększy się szansę na zwycięstwo! Dzięki bamboo bonusowi może To właśnie Ty staniesz się następnym wielkim wygranym w Kasynie Royal Panda!

Oceń artykuł